Wczytuję dane...

Kosmetyki pod oczy

Kosmetyki pod oczy są tym wyjątkiem, który potrzebny jest zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Co prawda damska i męska skóra znacznie się różnią, ale ich potrzeby w okolicy oczu są podobne - trzeba ją nawilżyć, odmłodzić, zapobiec tworzeniu się kurzych łapek i do tego nie podrażnić!

Wbrew pozorom dobór odpowiedniego kremu pod oczy nie jest łatwy. Kobiety z suchą cerą będą potrzebowały tłustych kremów na okolicę oka, a Panowie lekkich konsystencji zapewniających komfort całodniowego nawilżenia powiek. Kosmetyk pod oczy dla kobiet nie może zbyt długo być wilgotny, bo odbije sie na nim makijaż, a powieka może stać się zbyt ciężka. Mężczyźni takiego kłopotu nie mają, ale powinni zwrócić uwagę na delikatność i zawartość kremu pod oczy, bo ich powieki częściej reagują alergicznie.

Kos & Kons poleca wszelkiej maści kosmetyki pod oczy Ava, Floslek, Bandi: kremy, żele, odżywki, serum, koktajle i płyny na delikatna okolicę oka. Sprawdzą się spiewająco odmładzająco i na pewno nie podrażnią żadnej gałki ocznej :).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów