Wczytuję dane...
METODY PŁATNOŚCI

Przelew - przedpłata. Prosimy o dokonanie przelewu na poniższe dane. Zamówienia z tą formą płatności są realizowane po zaksięgowaniu wpłaty (zazwyczaj następnego dnia).                              

Dane do przelewu: 

Akademia Estetyki ul. Łąkowa 1 97-400 Bełchatów nr konta mBank 07 1140 2004 0000 3502 3972 0360

Za pobraniem - płatność przy odbiorze. Zamówienia z tą formą płatności są realizowane niezwłocznie po ich złożeniu. Dopłata za pobranie 4 zł.

Transferuj.pl - szybkie przelewy online po zalogowaniu się do swojego banku. Płatność następuje w kilka minut a realizacja zamówienia natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia dokonania e-przelewu.

PayPal.pl - płatność za pośrednictwem serwisu paypal.pl umożliwia dokonanie płatności z praktycznie każdego miejsca na świecie za pomocą wielu form płatności. Wymagane jest posiadanie konta w serwisie paypal.pl. Płatności realizowane są w kilka minut, co pozwala na  niemal natychmiastową wysyłkę.

Dotpay.pl - rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Płatność dokonywana jest w ciągu kilku minut, co pozwala na niemal natychmiastową ralizację zamówienia.