Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Jeżeli zechcielibyście Państwo odwiedzić nasz gabinet w Bełchatowie, zapraszamy na zabiegi z karty prezentowej, które  są wykonywane przez doświadczoną kosmetolog służącą pomocą w wielu problemach kosmetycznych.

Kartę można również wykorzystać na zakup dowolnych kosmetyków w naszym sklepie internetowym http://www.kosandkons.pl, należy wówczas podczas zamawiania produktów wybrać opcję "zapłać bonami" i wpisać kod rabatowy przypisany danej karcie prezentowej. Koszt przesyłki zamówionych kosmetyków doliczany jest oddzielnie.

Jest to doskonały pomysł an obdarowanie kogoś, kto ma kłopoty ze skórą i potrzebuje konsultacji, specjalistycznych kosmetyków lub zabiegów.

Karta prezentowa może być wykorzystana w przeciągu miesiąca, w Akademii Estetyki ul. Łąkowa 1 w Bełchatowie woj. łódzkie lub w naszym sklepie kosandkons.pl i należy ją wykorzystać podczas jednorazowych zakupów. .

Wybrane zabiegi i termin można ustalić telefonicznie 44 632 38 91 lub rejestrując się samodzielnie na wybrany zabieg na stronie www.akademiaestetyki.versum.com.  Oczywiście jesteśmy również do dyspozycji pod adresem mailowym sklep@kosandkons.pl.

Serdecznie zapraszamy.

Kosmetolog poleca