Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Konsultacje proponowane wszystkim pacjentom, którzy czują się zagubieni w świecie kosmetycznym, nie wiedzą co wybrać dla swojej skóry, czym kierować się przy zakupie i jakich kosmetyków powinni używać. Konsultacje polegają na omówieniu dotychczasowej pielęgnacji, ocenie skóry na podstawie wywiadu oraz zaproponowaniu planu pielęgnacyjnego, zarówno domowego jak i gabinetowego. Konsultacje trwają około 15 minut i prowadzi je specjalista zdrowia publicznego doktorantka Uniwersytetu Medycznego, kosmetolog Iwona Jabłońska posiadająca ponad 29 letnią praktykę zabiegową. Istnieje możliwość poszerzenia zakresu konsultacji o bezpośrednią analizę stanu skóry oraz podjęcie "leczenia" bezpośrednio w salonie kosmetycznym.
Po opłaceniu konsultacji, otrzymacie Państwo e-mail z adresem strony internetowej na której należy się zarejestrować. Następnie należy wybrać z oferty usług "konsultacje Kos & Kons" i zapisać się na dogodny dla Państwa termin konsultacji. Zarejestrowanie się umożliwi nam przygotowanie karty pacjenta oraz monitorowanie pielęgnacji skóry i dobór odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli nie życzycie sobie Państwo rejestracji, prosimy o kontakt telefoniczny 44 6323891 lub mailowy sklep@kosandkons.pl i ustalenie terminu konsultacji. W zależności od tego, jaki rodzaj konsultacji Państwo wybiorą (Skype, telefon, e-mail) prosimy o podanie Państwa danych niezbędnych do przeprowadzenia konsultacji (e-mail, telefon, Skype). Konsultacja telefoniczna na terenie Polski odbywa się na koszt Kos & Kons.  

Uwaga!

Cena konsultacji obejmuje nie tylko rozmowę konsultacyjną, ale również jej podsumowanie, zalecenia pielęgnacyjne oraz plan zabiegowy przygotowany w oparciu o informacje uzyskane w trakcie konsultacji. Osoba, która raz skorzysta z płatnych konsultacji, zyskuje dostęp do stałej opieki kosmetologa i może liczyć na bezpłatne porady i pomoc w problemach związanych ze skórą i doborem kosmetyków czy zabiegów kosmetycznych.

To wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w Kos & Kons!

Polecamy        

http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=86755

                                                                                                                           

Kosmetolog poleca