Wczytuję dane...

Perfumy Yodeyma

Mamy przyjemność przedstawić doskonałe jakościowo i nietuzinkowe perfumy męskie i damskie Yodeyma. Oferowane przez tę markę zapachy wyróżniają się 3 nutami opartymi na kompozycji cytrusowej, aldehydowej, zielonej, owocowej, kwiatowej, korzennej, drzewnej, zwierzęcej, piżmowej, ambrowej i waniliowej.

NUTA GŁOWY
To pierwszy akord kompozycji. Trwa zaledwie chwilę i wprowadza nastrój. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Nuta głowy decyduje czy zechcesz wypróbować właśnie te męskie lub damskie perfumy Yodeyma i czy otulanie się tą kompozycją będzie Ci sprawiać przyjemność.

NUTA SERCA
To akord drugi. Trwa około dwóch minut i pozwala poczuć poszczególne komponenty danej kompozycji. Choć z czasem nie wydaje się, by dominowała, to właśnie ta nuta pozostaje na skórze najdłużej. Powinna trafiać w samo sedno Twojego nastroju.

NUTA BAZY
To akord ostatni, łączący woń Twojej skóry z kompozycją. Teraz właśnie rozgrywa się walka o indywidualność noszonych perfum. Każdy pachnie inaczej w nucie bazy. Poczekaj, wyczuj ją. Tak właśnie pachniesz TY ubierając się w ten zapach!

Doskonałe zapachy damskie i męskie Yodeyma znajdziesz właśnie w tej kategorii. Zapraszamy do wybrania tych, które najlepiej wpiszą się w Twoje preferencje!                                                                                                                                                        

Yodeyma - Najpiękniejsze odpowiedniki francuskich perfum w Kos & Kons.