Wczytuję dane...

Więcej o Perfumach Yodeyma

NUTA GŁOWY
To pierwszy akord kompozycji. Trwa zaledwie chwilę i wprowadza nastrój. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Nuta głowy decyduje czy zechcesz wypróbować właśnie te męskie lub damskie perfumy Yodeyma i czy otulanie się tą kompozycją będzie Ci sprawiać przyjemność.

NUTA SERCA
To akord drugi. Trwa około dwóch minut i pozwala poczuć poszczególne komponenty danej kompozycji. Choć z czasem nie wydaje się, by dominowała, to właśnie ta nuta pozostaje na skórze najdłużej. Powinna trafiać w samo sedno Twojego nastroju.

NUTA BAZY
To akord ostatni, łączący woń Twojej skóry z kompozycją. Teraz właśnie rozgrywa się walka o indywidualność noszonych perfum. Każdy pachnie inaczej w nucie bazy. Poczekaj, wyczuj ją. Tak właśnie pachniesz TY ubierając się w ten zapach!

Acqua Woman damskie perfumy Yodeyma 100 ml

Yodeyma dla Pań!

NUTY KWIATOWE:

Kwiatowo-owocowa: 

Harpina - zmysłowa, kobieca; Bella - sugestywna, delikatna jak Acqua Di Gio (Giorgio Armani); Atrapame - urzekająca i wesoła jak Amor Amor (Cacharel); Freshia - zabawna i nowoczesna jak Nina (Nina Ricci); Kara - pobudzająca i świeża jak LIght Blue (Dolce & Gabbana); Sensacion - świeża i energetyczna jak Ralph (Ralph Lauren); Tenue - łagodna i delikatna jak Envy Me (Gucci); Transparencia - zniewalająca i ożywcza jak Al'eau D'issey (Issey Miyake); Acqua Woman - lekka i kobieca jak Acqua Di Gioia (Giorgio Armani); Fruit - świeża i młodzieńcza jak Be Delicious (DKNY); Notion Woman - tajemnicza i charyzmatyczna jak 212 NYC (Carolina Herrera), Sexy Rose - wyrafinowana i świeża jak 212 VIP Rose (Carolina Herrera), For You - ciepła i wesoła niczym Chance Tendre (Coco Chanel).

Kwiatowo-świeża

Serenity - klasyczna i romantyczna jak Pleasures (Estee Lauder); Candy - świeża i dynamiczna jak Happy (Clinique); Kiss Me - delikatna i łagodna jak Romance (Ralph Lauren); Nota - enigmatyczna i współczesna jak Miracle (Lancome).

Kwiatowo-kwiatowa

Vanity - słodka i łagodna jak Tresor (Lancome); Seduccion - urocza i wyjątkowa jak Chloe (Chloe); Miseho - tajemnicza i pogodna jak Flower (Kenzo); Venelium - ciepła i tajemnicza jak Ultraviolet (Paco Rabanne), Gianna - delikatna i kobieca jak Dolce (Dolce & Gabbana).

Kwiatowo-aldehydowa

Berlue - intensywna i czarująca; Dela - oryginalna i wyjątkowa jak Noa (Cacharel); Prosa - dominująca i ponadczasowa jak Eternity (Calvin Klein); Mythique - namiętna i odważna jak Magnifique (Lancome).

Kwiatowo-słodka

Floral - elegancka i relaksująca jak BLV (Bvlgari); Velfashion - ciepła i urocza.

Kwiatowo-drzewna

Power Woman - uwodzicielska i intensywna jak Lady Million (Paco Rabanne); Nicolas For Her - kobieca i nowoczesna jak Narciso Rodriguez For Her, Nicolas White - elegancka i tajemnicza niczym Narciso (Narciso Rodriguez).               

NUTY ORIENTALNE:

Orientalno- ambrowa:

Avec Toi - delikatna i prowokacyjna jak Emporio She (Giorgio Armani); Insinue - zniewalająca i nowatorska jak Classique (Jean Paul Gaultier); Cheante - szykowna i elegancka.

Orientalno-kwiatowa:

Aroma - egzotyczna i zmysłowa jak Euphoria (Calvin Klein); Sophisticate - intensywna i zmysłowa jak The One (Dolce & Gabbana); Stylo - nowoczesna i wesoła jak CH (Carolina Herrera); Sweet Girl - kosmopolita i elegancka jak 212 Sexy (Carolina Herrera); Celebrity Woman - pełna życia i wesoła jak La Vie Est Belle (Lancome); Rafael Davini - intensywna i płomienna jak Roberto Cavalli (Roberto Cavalli), Very Special - innowacyjna i uzależniająca niczym Good Girl (Carolina Herrera).

Orientalno-korzenna:

IL - oryginalna i sugestywna jak Lolita Lempicka (Lolita Lempicka); Escitia - wesoła i ze stylem jak Angel (Thierry Mugler); Sublime - elegancka i z charakterem jak Idole D'Armani (Giorgio Armani); First - szykowna i zabawna jak 212 VIP (Carolina Herrera); Red - niezwykle kobieca.

Orientalno-drzewna:

Iris - wyjątkowa i tajemnicza jak Alien (Thierry Mugler); Codigo / Dauro For Her - uwodzicielska i subtelna jak Armani Code For Her (Giorgio Armani), Temis - prowokacyjna i tajemnicza jak Olimpea (Paco Rabanne).

NUTY SZYPROWE:

Szyprowo-owocowa:

Prive - vintage i czarująca jak Gucci by Gucci (Gucci); Marcha - odważna i wyjątkowa jak Fuel For Life Woman (Diesel); Adriana - wyrafinowana i wyjątkowa jak SI (Giorgio Armani).

Szyprowo-świeża:

Agua De Yodeyma - klasyczna i naturalna jak Eau De Rochas (Rochas); Agua Fresca - naturalna i młodzieżowa jak CK One (Calvin Klein).

Szyprowo-zielona:

Aire De Yodeyma - ponadczasowa i klasyczna.

                                                                                                                                                                                                                                                                 

Yodeyma dla Panów!

NUTY PAPROCI:

Paprociowo-świeża:

Affaire - klasyczna, szarmancka jak Romance (Ralph Lauren); Espacio - dynamiczna i trwała jak Eternity For Men (Calvin Klein); Ilvento - nowocesna i elegancka jak Polo Blue (Ralph Lauren); Morfeo - tradycyjna i stylowa jak Dolce & Gabana Pour Homme.

Paprociowo-drzewna:

Freddo - zniewalająca i wrażliwa jak BLV Pour Homme (Bvlgari); Blue - zmysłowa i elegancka; Beach - zrównoważona i nieskazitelna jak Fierce (Abercromble & Fitch).

Paprociowo-ambrowa:

Platinum - delikatna i przebojowa jak Invictus (Paco Rabanne); Moment - elegancka i nieskazitelna, Caribean - męska i nowoczesna Dior Sauvage (Christian Dior).        

NUTY ORIENTALNE:

Orientalno-ambrowa:

AZX - płomienna i z charakterem jak A Men (Thierry Mugler); Instint - zmysłowa i wibrująca jak Le Male (Jean Paul Gaultier), Nero - zmysłowa i odważna niczym Man in Black (Bvlgari).

Orientalno-korzenna:

Dauro - tajemnicza i uwodzicielska jak Armani Code (Giorgio Armani); Sophysticate Men - elegancka i wyrafinowana jak The One (Dolce & Gabbana); Stylo Men - elegancka i ekscentryczna jak CH Men (Carolina Herrera).

Orientalno-drzewna:

First Men - kosmopolita i szykowna jak 212 VIP Men (Carolina Herrera); Different - wytworna i wibrująca jak Infusion D'Homme (Prada); Absolut - zniewalająca i wykwintna jak Attitude (Giorgio Armani); Legend - żarliwa i intensywna jak Black XS (Paco Rabanne); Root - klasyczna i męska jak Terre D'Hermes (Hermes), Dauro - tajemnicza i uwodzicielska jak Armani Code (Giorgio Armani), Sophisticate Men - elegancka i wyrafinowana jak The One (Dolce & Gabbana), West - męska i uwodzicielska niczym Azzaro Wanted (Azzaro), Success Pour Homme - wyrafinowana i zaskakująca jak Dior Homme (Christian Dior).      

NUTY SZYPROWE:

Szyprowo-drzewna:

Cuindi - wytworna i urzekająca jak Gucci Pour Homme II (Gucci); Nueve - namiętna i intensywna; Marcha Men - seksowna i nowoczesna jak Fuel For Life Men (Disel); Power - przebojowa i silna jak 1 Million (Paco Rabanne); Aroma Men - retro i uwodzicielska jak Euphoria Men (Calvin Klein); Moon - awangardowa i charyzmatyczna jak Armani Mania (Giorgio Armani).

Szyprowo-skórzana:

Esencia De Yodeyma - klasyczna i ponadczasowa.

Szyprowo-świeża:

Acqua Per Uomo - nawoczesna i naturalna jak Acqua Di Gio (Giorgio Armani); Fruit Men - zmysłowa i wibrująca jak DKNY Be Delicious (Donna Karan); Gaylor - nowatorska i przejrzysta jak Emporio He (Giorgio Armani); Inferno - silna i elegancka; Kara Men - uwodzicielska i prowokująca jak Light Blue (Dolce & Gabbana); Junsui - relaksująca i zrównoważona jak L'eau D'issey (Issey Miyake); Notion - enigmatyczna i kosmopolita jak 212 Men (Carolina Herrera); Energy - oryginalna i nowoczesna; Agua Fresca - przejrzysta i młodzieńcza jak CK One (Calvin Klein), Junsui - relaksująca i zrównoważona jak L'eau D'issey (Issey Miyake).

Szyprowo-cytrusowa:

Ice Pour Homme - aromatyczna, nowoczesna i odświeżająca; Metal Sport - aromatyczna, energetyczna i wibrująca.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.